Lombardas-alternatyva greitiesiems kreditams

Daugeliui tautiečių pažįstama situacija, kai iki algos liko savaitė ar kelios dienos ir kaip tyčia sugedo automobilis ar koks kitas svarbus prietaisas ar daiktas. Arba apskritai vėluoja atlyginimas, o Jums prireikė pinigų skubioms paslaugoms, tačiau kišenėse švilpauja vėjai.

 

Vieni prašys artimųjų pagalbos, racionaliai mastantys naudosis Lombardo paslaugomis. Tačiau kiti susivilios galimybe „nemokamai“ pasiskolinti iš greitųjų kreditų bendrovių. Šiandien iš jų pasiskolinti pinigų lengva ir paprasta. Pinigų galima gauti nusiuntus SMS žinutę, užsiregistravus internete, apsilankius pašte ar prekybos centre, kur juos išleisti kyla daug pagundų.

 

Tik kiek visą tai Jums kainuos ?

 

Palankiausias kreditavimo paslaugas teikia didieji Lietuvos bankai, tad jau tapo natūralu pasiimti būsto ar vartojimo kreditą šviesesnei šeimos ateičiai…

 

Tačiau Didieji Bankai į greituosius kreditus imančius žmones žiūri labai skeptiškai ir tokius žmones priskiria padidintos finansinės rizikos subjektams. Nes jei žmogus prisiėmė greitųjų kreditų, kurių metinės bendrosios palūkanos siekia net iki 100 %. jis nėra finansiškai stabilus ir ateityje su juo gali kilti problemų. Daugelis žmonių yra ramūs, kol jiems pranešama, kad būsto ar vartojamoji paskola nebus suteikta dėl to, kad kelis kartus naudojosi įvairių greitųjų kreditų paslaugomis ir visiškai nesvarbu, kad kreditus grąžinate laiku. Bankams Jūs esate savo finansų nevaldantis klientas, turintis riziką įklimpti į skolas

 

 

Delspinigiai – Neišvengiamas dalykas jeigu įsiskolinimai nebus padengti laiku. Trumpai tariant, jūs turite žinoti, jog kuo ilgiau delsiate sumokėti paskolos įmoką, tuo grąžinama suma tampa didesnė. Vartojimo kredito įstatymas numato net ir konkrečius delspinigius, kuriuos gali taikyti visi kreditoriai. Svarbu yra tai, jog laiko tarpas yra viena iš priežasčių, kodėl delsimo metu jums yra paskaičiuojama kur kas didesnė suma, negu prieš tai skolinotės.

 

Kita svarbi pasekmė – skolų išieškojimo bendrovės. Jeigu vengsite grąžinti kreditą, faktas, jog skolintojas savo pinigų nepamirš ir tokiu atveju, jis gali į pagalba pasitelkti antstolius ir teisininkus, kurie tvarkys visus jūsų skolos reikalus. Svarbiausia yra tai, jog teisininkų ir antstolių darbas kainuoja gana nemažai ir už jį reikia mokėti, ir dažniausiai šis mokestis gula ant skolininko pečių. Jūs privalėsite padengti bet kokius kreditoriaus skolos išieškojimo kaštus, įskaitant ir teisininkų, teismo, bei kitas išlaidas. Būtent skolų išieškojimo bendrovėms jums teks atseikėti gana nemažą sumą, todėl reikia gerai apmąstyti ar verta rizikuoti skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių, jeigu pinigų grąžinimo galimybės yra gana menkos.

 

Prasiskolinusio asmens statusas neišvengiamas kiekvienam, kuris nevykdo savo finansinių įsipareigojimų. Tai reiškia, jog bet kokioje situacijoje, neatsiskaitydami su paslaugų teikėjų, esate patalpinamas į viešąjį skolininkų sąrašą. Kredito teikėjai nėra išimtis, todėl tokia galimybe jie taip pat pasinaudos, o tai reikštų tik vieną – jūs ateityje daugiau nebegausite jokių paslaugų. Kaip manote – verta rizikuoti ar ne?…sprendimą

priimate tik Jūs asmeniškai.

 

Nors ir negrąžinate kredito, turite žinoti, jog bet kokiu atveju skola iš jūsų bus išieškota priverstinai. Galiausiai kredito teikėjai kreipsis į teismą, o tada jūsų skola bus išieškota iš jūsų asmeninio turto – bus areštuotos jūsų banko sąskaitos, bei kitas turtas ir jeigu patys nemokėsite skolų, antstolis tai padarys už jus.

Gerai apsvarstykite ar tikrai norite visiems laikams susigadinti savo reputaciją nepataisomai.?

 

 

Tuo tarpų skolinantis iš „Patera“ Lombardo situacija paranki Klientui.

 

KĄ MES SIŪLOME ?

 

Priimtinos palūkanos, jokių delspinigių, jokių administravimo mokesčių ir jokių išieškojimo procedūrų ar neigiamos kredito istorijos.

 

Vienintelis kreditoriui reikalingas trumpalaikis garantas yra Jūsų turto elementas (pvz. auksas, juvelyriniai dirbiniai, telefonai, kompiuteriai ir pnš.). Jūs turite galimybę gauti paskolą nuo užstatomo turto vertės, o gautus pinigus galite panaudoti būtiniausioms savoms reikmėms. Atsiskaitymai taip pat parankūs „Patera“ Klientams. Kreditą galima grąžinti visą iš karto, dalimis, arba pradžioje mokėti tik  kredito palūkanas.Galite grąžinti ir po dienos,dviejų ,nesvarbu ,mokate tik už faktiškai pasinaudotą laiką.

 

Blogiausias scenarijus: Jums nepasisekė laiku grąžinti kredito ar jo dalies. Ne bėda, Jums vis dar bus duotas 1 mėn. įvykdyti savus įsipareigojimus. O ir to nepadarius per nurodyta laikotarpį, Jūs tik prarasite savo užstatą… JOKIŲ ANTSTOLIŲ IR TEISMINIŲ PROCEDŪRŲ. Gyvenimas tęsiasi.Kol užstatas neparduotas, Jūs visada turite teisę jį išsipirkti.

 

Taip pat, esant poreikiui, Jūsų turtas gali būti nupirktas už rinkos kainą tą pačią dieną, be jokių paskolos procedūrų.

 

„Patera“ Lombardas Jums dirba jau daugiau nei 20 metų. Skubiai prireikus pinigų, mūsų paslaugomis naudojasi daugybė patenkintų ir ilgamečių klientų. Jei prispaudė finansinės bėdos, padėsime ir Jums

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.